שיתופים

"אני לומדת יוגה אצל טלי כבר תקופה ולא יכולתי לבקש חוויה יותר מדויקת מזו. בשיעור אני חווה בדיוק את המפגש הזה בין התרגול הפיזי, מודעות לגוף ולתודעה – מדיטציה. טלי מורה נהדרת, צנועה וקשובה. אני מרגישה מאוד בטוחה בשיעורים ומאוד נראית. ישנה תחושה שהיא רואה כל אחד מאיתנו התלמידים ושבאמת ובתמים חשובה לה טובתנו בתוך התרגול."
יוגה בקבוצה ירושלים

"באתי לשיעור יוגה בכדי לטפל בכאבי גב. ובכדי להתחבר לגוף אחרי שנים שהתאמנתי בחדר כושר, כי חשתי שאני מנותק ממנו.
בדקתי בכמה מקומות וגיליתי שאצל טלי נכון לי ורגוע לי. טוב לי השקט, התנועות האיטיות, הנשימות העמוקות והאווירה הנעימה והמלטפת.
השיעור השבועי הוא הזדמנות אמיתית עבורי לעצור את הקצב המטורף שאנו מושפעים ממנו מכל עבר ולהקשיב לעצמנו. לתת מקום של כבוד לנפשנו וגופנו, שבשיעור מתאחדים שוב ביחד.
טלי מקצועית מאד ושופעת בידע. מסבירה במילים מדוייקות על כל תנועה ומתייחסת לחלקים הכי הקטנים. תמיד נותנת מקום לשאלות והעשרה ועוברת אחד-אחד כדי לברר אם הכול כשורה.
השיעור שיפר את איכות החיים שלי.
אני נרדם בלילה מהר יותר, הגב פחות כואב והרגשות קצת יותר בשליטה.
אני לומד לקבל את הנפש והגוף כפי שהם אצלי ולאהוב אותם.
תודה טלי."

"אני מתרגלת יוגה כשנתיים, ויצא לי ללמוד במהלכן עם מספר מורות, טובות יותר ופחות.

…למדתי שמורה טובה ליוגה היא בעלת איזון – בין הובלה לבין ענווה ומרחב, בין שאיפה לדיוק (מנטלי ופיזי) לבין ההבנה שגוף ונפש זקוקים לאימון כדי להתגמש.
אצל טלי למדתי כבר משיעור הנסיון הראשון, והבנתי שיש אצלה את מה שלמעלה והרבה יותר.
העדינות, התבונה, האנרגיות החיוביות, האיפשור והמרחב וגם ההומור כשצריך – הופכים אותה למורה מושלמת. כזאת שלא משליטה את ה"ידיעה" שלה, אלא מצליחה להיות שם בצורה מאוזנת.
זה בא לידי ביטוי אפילו בבחירה של המילים, בניסוח של התנועות, בפרשנות (הלא ברוטלית, אלא נסתרת) של היוגה עצמה.
כל שיעור מקדם. כל שיעור מתפתח. וכל שנייה / תנוחה בו מרגישה במקום, שיש מהלך לשיעור כולו. וכל שיעור הוא משהו חדש שמוביל לתודעות אחרות. זכיתי מאוד והלוואי ועוד יזכו."


"השנה האחרונה הייתה שנה שבה הסיבה היחידה להתקדמות הייתה אינרציה. לא הייתי מסוגל לראות רחוק יותר מחמישה מטרים קדימה, או להבין מה בכלל קורה מחר בבוקר, או אפילו באותו בוקר. מעורפל מתחושות, מחשבות, רגשות או כל דבר אחר שצרכתי שעזר לי להיטשטש. תלוש. דהוי. הכל מעורער. נע ונד בעולם כמו שקית פלסטיק שנידפת ברוח.
ובשנה הזאת, מצאתי חוף מבטחים. אי של שפיות. מקום שבו למשך שעה וחצי, בין מדיטציה למדיטציה, הכול תָחום ללא מסגרת. מעין עוגן אווירי. מקום שבו צריך להבין את קצבה הבלתי מתחשב של ההחלמה, ושל החמלה, והכל מתקבל. מקום שבו אין צורך בהמתנה לדבר שיחלוף, ושהגל הזה, כמו עוד רבים שיגיעו, הוא לא בר חלוף. הוא עצם המסע.אני לא אדם שמתמיד, בטח לא כדרך חיים, ואני לא חי חיים יוגים או מתרגל על בסיס יומי, אבל אני לא יכול באמת לדמיין את החיים שלי בלי המפגשים האלה"

טלי בן יצחק

היי ונעים מאוד, אני טלי
למרבה הפלא החיים הפגישו אותי עם דרך היוגה – ומאז אני תלמידה. מעבירה הלאה את הכלים והידע המייטיב בסטודיו שלי בירושלים ובמקומות נוספים.
האתר הזה הוא מקום עבורי להרהר ולשתף במילים על התרגול, תהליכים והחיים בכלל.